24. septembril toimus Pirita perespordipäeva raames seitsmes Pirita sügisjooks. Fantastiliselt ilus ilm, sügisvärvides Kloostrimets ja soov ennast enne suurt talvepuhkust veel jooksurajal proovile panna meelitas Pirita sügisjooksu starti enam kui 1000 erinevas vanuses spordisõpru nii Piritalt kui Viimsist aga ka mujalt üle Eesti. Oma kohalolekuga austas Pirita linnaosa suurimaks jooksuürituseks kasvanud Pirita sügisjooksu ka Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas.

MTÜ Mähe Selts koostöös Pirita Kiropraktika Kliinikuga korraldab neljapäeval, 3. detsembril algusajaga kell 18.00 Pirita velotreki kõrval asuvas Pirita Tervisespordi Majas ühe põneva loengu.

27. septembril toimus taaskord, järjekorras juba viies Pirita perespordipäev, mille raames sai teoks ka juubelihõnguline Pirita sügisjooks. Fantastiliselt ilus ilm, sügisvärvides Kloostrimets ja soov ennast enne suurt talvepuhkust veel jooksurajal proovile panna meelitas Pirita sügisjooksu starti ligi 800 erinevas vanuses spordisõpru nii Piritalt kui Viimsist aga ka Kohtla-Järvelt ja Saaremaalt.

MTÜ Mähe Selts korraldab juba viiendat aastat Pirita Kloostrimetsas Pirita perespordipäeva, kus nii sportlikke kui meelelahutuslikke tegevusi jagub nii väikestele kui suurtele spordisõpradele juba alates kella 10-st hommikul.