11. veebruaril 2018 toimub Mähe Vaba Aja Keskuses (Mugula tee 17a) Mähe Seltsi poolt korraldatav ja järjekorranumbrit 33 kandev töötuba.

Sel korral on õpitoa teemaks portselani dekoreerimine, kus spetsiaalsete, keraamikale mõeldud trükipiltidega kaunistatakse erinevaid portselanesemeid.

Tehnika on lihtne ja jõukohane ka nendele, kes käsitöö või kunstiga igapäevaselt ei tegele.
Samuti saavad sellega hakkama kooliealised lapsed.
Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, nõusid saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas.
Töötoa hind sisaldab kõike materjale, 1 suuremat kruusi ja põletust.
Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta, kohapealt leiad hea valiku erinevaid nõusid.

24. septembril toimus Pirita perespordipäeva raames seitsmes Pirita sügisjooks. Fantastiliselt ilus ilm, sügisvärvides Kloostrimets ja soov ennast enne suurt talvepuhkust veel jooksurajal proovile panna meelitas Pirita sügisjooksu starti enam kui 1000 erinevas vanuses spordisõpru nii Piritalt kui Viimsist aga ka mujalt üle Eesti. Oma kohalolekuga austas Pirita linnaosa suurimaks jooksuürituseks kasvanud Pirita sügisjooksu ka Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas.

MTÜ Mähe Selts koostöös Pirita Kiropraktika Kliinikuga korraldab neljapäeval, 3. detsembril algusajaga kell 18.00 Pirita velotreki kõrval asuvas Pirita Tervisespordi Majas ühe põneva loengu.

27. septembril toimus taaskord, järjekorras juba viies Pirita perespordipäev, mille raames sai teoks ka juubelihõnguline Pirita sügisjooks. Fantastiliselt ilus ilm, sügisvärvides Kloostrimets ja soov ennast enne suurt talvepuhkust veel jooksurajal proovile panna meelitas Pirita sügisjooksu starti ligi 800 erinevas vanuses spordisõpru nii Piritalt kui Viimsist aga ka Kohtla-Järvelt ja Saaremaalt.