Merivälja Kooli vanematekogu, Merivälja Kooli hoolekogu, Merivälja Lasteaia hoolekogu, Merivälja Aedlinna Selts, Mähe Selts ja Maarjamäe Selts esitasid Tallinna linnapeale pöördumise, millega soovime võimalust saada kaasa rääkida Pirita linnaosa haridusvõrgu tuleviku kujundamisel, leidmaks parimaid lahendusi Pirita laste heaks.
Pöördumise koostamisest eelinformeeriti ka Tallinna Haridusametit ja Tallinna abilinnapead ning paljusid teisi väga olulisi asjaosalisi.
Usume, et kaasates, koostöös, kõiki osapooli kuulates ja arvestades, leiame kiiresti parimad võimalikud lahendused.

Eesti sügisjooksude kalendris on oma kindla koha leidnud Pirita sügisjooks, mis sel aastal toimub juba kaheksandat korda pühapäeval, 23. septembril.

Sügiskauni Pirita Kloostrimetsa teedel ja radadel saavad jooksurõõmu nautida nii suured kui väikesed jooksusõbrad, kepikõndijad ja käijad. 2017 aasta võitu on oodatud kaitsma Roman Hvalõnski ja Kelly Nevolihhin.

Loe edasi!

11. veebruaril 2018 toimub Mähe Vaba Aja Keskuses (Mugula tee 17a) Mähe Seltsi poolt korraldatav ja järjekorranumbrit 33 kandev töötuba.

Sel korral on õpitoa teemaks portselani dekoreerimine, kus spetsiaalsete, keraamikale mõeldud trükipiltidega kaunistatakse erinevaid portselanesemeid.

Tehnika on lihtne ja jõukohane ka nendele, kes käsitöö või kunstiga igapäevaselt ei tegele.
Samuti saavad sellega hakkama kooliealised lapsed.
Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, nõusid saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas.
Töötoa hind sisaldab kõike materjale, 1 suuremat kruusi ja põletust.
Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta, kohapealt leiad hea valiku erinevaid nõusid.

24. septembril toimus Pirita perespordipäeva raames seitsmes Pirita sügisjooks. Fantastiliselt ilus ilm, sügisvärvides Kloostrimets ja soov ennast enne suurt talvepuhkust veel jooksurajal proovile panna meelitas Pirita sügisjooksu starti enam kui 1000 erinevas vanuses spordisõpru nii Piritalt kui Viimsist aga ka mujalt üle Eesti. Oma kohalolekuga austas Pirita linnaosa suurimaks jooksuürituseks kasvanud Pirita sügisjooksu ka Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas.