17. mail kell 19.00 Pirital loeng "Tervislik toitumine"

17. mail kell 19.00 Pirital loeng  "Tervislik toitumine"

 

Neljapäeval, 17. mail 2012 kell 19.00 annab Pirital tervislikku toitumist käsitleva loengu, rahvusvaheliselt tunnustatud, USA Ravimivabade Praktiseerijate Assotsiatsiooni (American Association of Drugless Practitioners) poolt akrediteeritud holistiline tervisenõustaja Marika Blossfeldt

 

Loengus käsitletakse alljärgnevaid, tervisliku toitumisega seonduvaid teemasid:

  1. Kuidas hoida veresuhkru taset tasakaalus - et vältida tuju ja energia kõikumisi, kehakaalu tõusu ning suhkruhaigust vanaduses;
  2. Kuidas saavutada veres happe ning aluse tasakaal - et hoiduda põletikulistest protsessidest, kaltsiumi kadumisest organismist, osteoporoosist ning luua keskkond milles keha saab ennast ise ravida;
  3. Millised rasvad on tervislikud ja olulised, milliseid peaks aga vältima - et kaitsta oma südant ja toetada aju tegevust

 

Loeng toimub eesti keeles!

 

Loengust osavõtt on Mähe Seltsi liikmetele tasuta.

Kõikidel teistel huvitatutel on osavõtutasuks 3 eurot.

 

Osavõtjate arv on piiratud!

Huvitatutel palume end eelregistreerida hiljemalt 15.05.2012: maheselts@gmail.com või 56267644

 

Korraldaja: Mähe Selts 

 

Loeng toimub EAS-i Kohaliku omaalgatuse programmi toel!

 

 

Kes on Marika Blossfeldt:

 

Marika Blossfeldt (www.MarikaB.com) on lõpetanud New Yorgi Integratiivse Toitumise Instituudi (Institute for Integrative Nutrition

 

Ta on pühendunud teadlikkuse avardamisele toidu ja elustiili sügavast mõjust meie tervisele. Marika innustab inimesi valima toitu eneseusalduse, teadmiste ja intuitsiooni abil ning õpetab, kuidas valmistada tervislikke toite, mis maitsevad väga hõrgult. 

 

Marika on raamatu “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” autor. Raamat (ingl.k. “Essential Nourishment”) pälvis 2012 aastal  Pariisis Gourmand World Coobook auhinna.

 

Marika Blossfeldti toitumisalased soovitused on leebed - ta ei sunni dieeti pidama, ei poolda toitumist tahtejõu või distsipliini abil, ei soovita lugeda ei kaloreid, punkte ega rasva või süsivesiku gramme. 

Toitumise põhitõdedest teadlik olles ja oma keha kuulates võib igaüks leida just temale sobiliku söömise viiisi, mis pakub nii meelelist naudingut kui sügavat rahulolu ning tagab ka hea tervise ja vitaalsuse.