Marika Blossfeldt´i loeng: "Sa ei ole see, mida sööd, vaid see, mida omastad!" - 10. juunil Pirita VAK-is

Marika Blossfeldt´i loeng: "Sa ei ole see, mida sööd, vaid see, mida omastad!" - 10. juunil Pirita VAK-is

* miks esineb tänapäeval nii palju allergiaid ja toiduvastaseid reaktsioone? 
* mida tähendab gluteeni ja kaseiini talumatus? 
* milline seos on immuunsüsteemi ja seedetrakti vahel?
* millised kasulikud bakterid elavad meie soolestikus?
* kuidas toiduga tugevdada nii oma soolefloorat kui immuunsüsteemi?

Marika Blossfeldt on lõpetanud New Yorgi Integratiivse Toitumise Instituudi (Institute for Integrative Nutrition) ning on raamatu “Looduslik toit. Ehe ja tervendav” autor. Tegemist on teise raamatuga sarjast, mis pakub teavet ja innustust toiduvalmistamise, söömise ja täisväärtusliku elamise kohta. Esimese raamatu ingliskeelne versioon “Essential Nourishment, Recipes from My Estonian farm” pälvis 2012. aastal kokaraamatute konkursil Gourmand World Cookbook Awards Pariisis kolmanda koha, kuulutati nominendiks konkursil Book of the Year Ameerika Ühendriikides ning võitis konkursil The Living Now Book Awards (USA) kuldmedali.

Loeng toimub 10. juunil 2015 kell 18.00 Pirita Vaba Aja Keskuses (Merivälja tee 3)
Kõikidele huvilistele TASUTA!
Korraldaja MTÜ Mähe Selts
Loengu toimumist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital läbi Kohaliku Omaalgatuse Programmi!