Uus võimalus: ülikiire 4G mobiilne internet nüüd ka Mähel / Kloostrimetsas / Lepikus!

Uus võimalus: ülikiire 4G mobiilne internet nüüd ka Mähel / Kloostrimetsas / Lepikus!

Mähe / Kloostrimetsa / Lepiku piirkonnas on pikka aega olnud probleemikohaks korralik internetiühendus. Selle leevendamiseks on EMT avanud antud piirkonnas uue 4G võrgu, mis võimaldab kasutada väga kiiret mobiilset internetti ning seda soodsa hinna eest.

Mobiilse interneti kiirused sõltuvad kaugusest tugijaamast ja piirkonnas olevast kasutajate arvust. Mähe saab oma 4G ühenduse Teletornis ja Metsakastis asuvatest tugijaamadest. 4G tugijaama lähedal on võimalik saavutada maksimaalne, pea 100 Mbit/s allalaadmiskiirus, kuid tavapärased kiirused 4G võrgus jäävad vahemikku 20-60 Mbit/s. See aga on juba täiesti arvestatav kiirus nii kodukasutajale kui ka ettevõttele.

4G võrgu tehniliste eeliste hulka kuulub ka väga väike hilistumine, mistõttu sobib ta hästi reaalajas andmete edastamiseks - see  on oluline näiteks ka online-mängude mängijale. Samuti ei ole 4G võrk „hingav“: võrgukoormuse kasvades ei tõmbu leviala kitsamaks.

Modem ühele, ruuter perele

Müügil on 4G modem ZTE MF820D ja 4G ruuter Huawei B593u. Muidugi töötavad need ka GSM ja 3,5G võrgus ja pole vaja karta, et 4G levist väljaspool mobiilset internetti kasutada ei saa.

Modem võimaldab mobiilset internetti kasutada korraga ühe seadmega (arvuti või sülearvutiga), ruuteriga saab internetti jagada koduse Wifi tekitamise põhimõttel mitme erineva kasutaja vahel.

Kuna signaal väljas (kus levitugevust mõõdetakse) ja majas sees (kus teenust ju valdavalt kasutatakse) võivad ehitiste levi summutava toime tõttu tublisti erineda, saab ruuterile vajadusel lisada ka  välisantenni, mis parandab levi ka jaamast eemal.

EMT 24-kuulise mobiilse interneti lepingu sõlmimisel saab 4G modemi kätte 29 ning ruuteri 79 euro eest. Mobiilse interneti kuutasu on sõltuvalt kiirusest sellisel lepingul alates 15,94 eurost kuus

Testi teenust oma kasutuskohas!

EMT pakub teenusele ja seadmetele 14-päevast testimisvõimalust. Sel moel saab igaüks proovida 4G toimimist talle olulistes kasutuskohtades ning soovi korral seadme tagastada. Kliendil ei tule tasuda ka kuutasu, ainsaks kuluks seadmete tagastamise korral jääb liitumisel makstud tasu

Liitu kohe!

4G teenusega liitumiseks pöördu lähimasse EMT esindusse, lisainfot saad telefonilt 123. Tegutse kohe - kasuta uue tehnoloogia eeliseid ning soodsat hinda!